Avropa Liqasında qrup mərhələsinin tam təqvimi açıqlanıb

31/08/2019 [12:46] - İdman (105)



UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin tam təqvimi açıqlanıb. “Report”un məlumatına görə, Azərbaycan təmsilçisi “Qarabağ”ın da vəsiqə qazandığı mərhələyə sentyabrın 19-da start veriləcək.

Son turun qarşılaşmaları isə dekabrın 12-də keçiriləcək.

19 sentyabr

A qrupu

20:55. APOEL – “Düdelanj”

20:55. “Qarabağ” – “Sevilya”

B qrupu

20:55. “Dinamo” (Kiyev) – “Malmö”

20:55. “Kopenhagen” – “Luqano”

C qrupu

20:55. “Bazel” – “Krasnodar”

20:55. “Xetafe” – “Trabzonspor”

D qrupu

20:55. PSV – “Sportinq”

20:55. LASK – “Rusenborq”

E qrupu

20:55. “Renn” – “Seltik”

20:55. ÇFR – “Latsio”

F qrupu

20:55. “Ayntraxt” – “Arsenal”

20:55. “Standard” – “Vitoriya”

G qrupu

23:00. “Portu” – “Yanq Boyz”

23:00. “Reyncers” – “Feyenoord”

H qrupu

23:00. “Lüdoqorets” – MOİK

23:00. “Espanyol” – “Ferentsvaroş”

I qrupu

23:00. “Volfsburq” – “Aleksandriya”

23:00. “Gent” – “Sent-Etyen”

J qrupu

23:00. “Roma” – “İstanbul Başakşehir”

23:00. “Borussiya” – “Volfsberq”

K qrupu

23:00. “Vulverhempton” – “Braqa”

23:00. “Slovan” – “Beşiktaş”

L qrupu

23:00. “Mançester Yunayted” – “Astana”

23:00. “Partizan” – AZ

II tur

2 October

F qrupu

18:50. “Vitoriya” – “Ayntraxt”

3 oktyabr

A qrupu

23:00. “Sevilya” – APOEL

23:00. “Düdelanj” – “Qarabağ”

B qrupu

23:00. “Malmö” – “Kopenhagen”

23:00. “Luqano” – “Dinamo” Kiyev

C qrupu

23:00. “Krasnodar” – “Xetafe”

23:00. “Trabzonspor” – “Bazel”

D qrupu

23:00. “Sportinq” – LASK

23:00. “Rusenborq” – PSV

E qrupu

23:00. “Latsio” – “Renn”

23:00. “Seltik” – ÇFR

F qrupu

23:00. “Arsenal” – “Standard”

G qrupu

20:55. “Yanq Boyz” – “Reyncers”

20:55. “Feyenoord” – “Portu”

H qrupu

20:55. MOİK – “Espanyol”

20:55. “Ferentsvaroş” – “Lüdoqorets”

I qrupu

20:55. “Sent-Etyen” – “Volfsburq”

20:55. “Aleksandriya” – “Gent”

J qrupu

20:55. “İstanbul Başakşehir” – “Borussiya”

20:55. “Volfsberq” – “Roma”

K qrupu

20:55. “Beşiktaş” – “Vulverhempton”

20:55. “Braqa” – “Slovan”

L qrupu

18:50. “Astana” – “Partizan”

20:55. AZ – “Mançester Yunayted”

III tur

24 oktyabr

A qrupu

20:55. “Qarabağ” – APOEL

23:00. “Sevilya” – “Düdelanj”

B qrupu

23:00. “Dinamo” Kiyev – “Kopenhagen”

23:00. “Malmö” – “Luqano”

C qrupu

23:00. “Xetafe” – “Bazel”

23:00. “Trabzonspor” – “Krasnodar”

D qrupu

23:00. “Sportinq” – “Rusenborq”

23:00. PSV – LASK

E qrupu

23:00. “Seltik” – “Latsio”

23:00. “Renn” – ÇFR

F qrupu

23:00. “Arsenal” – “Vitoriya”

23:00. “Ayntraxt” – “Standard”

G qrupu

20:55. “Portu” – “Reyncers”

20:55. “Yanq Boyz” – “Feyenoord”

H qrupu

20:55. MOİK – “Ferentsvaroş”

20:55. “Lüdoqorets” – “Espanyol”

I qrupu

20:55. “Gent” – “Volfsburq”

20:55. “Sent-Etyen” – “Aleksandriya”

J qrupu

20:55. “Roma” – “Borussiya”

20:55. “İstanbul Başakşehir” – “Volfsberq”

K qrupu

20:55. “Beşiktaş” – “Braqa”

20:55. “Slovan” – “Vulverhempton”

L qrupu

20:55. “Partizan” – “Mançester Yunayted”

20:55. AZ – “Astana”

IV tur

6 noyabr

F qrupu

19:50. “Vitoriya” – “Arsenal”

7 noyabr

A qrupu

21:55. APOEL – “Qarabağ”

21:55. “Düdelanj” – “Sevilya”

B qrupu

21:55. “Kopenhagen” – “Dinamo” Kiyev

21:55. “Luqano” – “Malmö”

C qrupu

21:55. “Bazel” – “Xetafe”

21:55. “Krasnodar” – “Trabzonspor”

D qrupu

21:55. “Rusenborq” – “Sportinq”

21:55. LASK – PSV

E qrupu

21:55. “Latsio” – “Seltik”

21:55. ÇFR – “Renn”

F qrupu

21:55. “Standard” – “Ayntraxt”

G qrupu

23:00. “Feyenoord” – “Yanq Boyz”

23:00. “Reyncers” – “Portu”

H qrupu

24:00. “Espanyol” – Lüdoqorets”

24:00. “Ferentsvaroş” – MOİK

I qrupu

24:00. “Volfsburq” – “Gent”

24:00. “Aleksandriya” – “Sent-Etyen”

J qrupu

24:00. “Borussiya” – “Roma”

24:00. “Volfsberq” – “İstanbul Başakşehir”

K qrupu

24:00. “Braqa” – “Beşiktaş”

24:00. “Vulverhempton” – “Slovan”

L qrupu

19:50. “Astana” – AZ

24:00. “Mançester Yunayted” – “Partizan”

V tur

27 noyabr

F qrupu

19:50. “Vitoriya” – “Standard”

28 noyabr

A qrupu

24:00. “Sevilya” – “Qarabağ”

24:00. “Düdelanj” – APOEL

B qrupu

24:00. “Malmö” – “Dinamo” Kiyev

24:00. “Luqano” – “Kopenhagen”

C qrupu

19:50. “Krasnodar” – “Bazel”

19:50. “Trabzonspor” – “Xetafe”

D qrupu

24:00. “Sportinq” – PSV

24:00. “Rusenborq” – LASK

E qrupu

24:00. “Lazio” – ÇFR

24:00. “Seltik” – “Renn”

F qrupu

24:00. “Arsenal” – “Ayntraxt”

G qrupu

21:55. “Yanq Boyz” – “Portu”

21:55. “Feyenoord” – “Reyncers”

H qrupu

21:55. MOİK – “Lüdoqorets”

21:55. “Ferentsvaroş” – “Espanyol”

I qrupu

21:55. “Sent-Etyen” – “Gent”

21:55. “Aleksandriya” – “Volfsburq”

J qrupu

21:55. “İstanbul Başakşehir” – “Roma”

21:55. “Volfsberq” – “Borussiya”

K qrupu

21:55. “Beşiktaş” – “Slovan”

21:55. “Braqa” – “Vulverhempton”

L qrupu

19:50. “Astana” – “Mançester Yunayted”

21:55. AZ – “Partizan”

VI tur

12 dekabr

A qrupu

21:55. APOEL – “Sevilya”

21:55. “Qarabağ” – “Düdelanj”

B qrupu

21:55. “Dinamo” Kiyev – “Luqano”

21:55. “Kopenhagen” – “Malmö”

C qrupu

21:55. “Bazel” – “Trabzonspor”

21:55. “Xetafe” – “Krasnodar”

D qrupu

21:55. PSV – “Rusenborq”

21:55. LASK – “Sportinq”

E qrupu

21:55. “Renn” – “Latsio”

21:55. ÇFR – “Seltik”

F qrupu

21:55. “Ayntraxt” – “Vitoriya”

21:55. “Standard” – “Arsenal”

G qrupu

24:00. “Portu” – “Feyenoord”

24:00. “Reyncers” – “Yanq Boyz”

H qrupu

24:00. “Lüdoqorets” – “Ferentsvaroş”

24:00. “Espanyol” – MOİK

I qrupu

24:00. “Volfsburq” – “Sent-Etyen”

24:00. “Gent” – “Aleksandriya”

J qrupu

24:00. “Roma” – “Volfsberq”

24:00. “Borussiya” – “İstanbul Başakşehir”

K qrupu

24:00. “Vulverhempton” – “Beşiktaş”

24:00. “Slovan” – “Braqa”

L qrupu

24:00. “Mançester Yunayted” – AZ

24:00. “Partizan” – “Astana”

16 dekabr: 1/16 final mərhələsinin püşkatması

20 fevral 2020: 1/16 final, ilk oyunlar

27 fevral 2020: 1/16 final, cavab oyunları

28 fevral: 1/8 final mərhələsinin püşkatması

12 mart: 1/8 final, ilk oyunlar

19 mart: 1/8 final, cavab oyunları

20 mart: 1/4 final və yarımfinal mərhələlərinin püşkatması

9 aprel: 1/4 final, ilk oyunlar

16 aprel: 1/4 final, cavab oyunları

30 aprel: yarımfinal, ilk oyunlar

7 may: yarımfinal, cavab oyunları

27 may: Final. Polşa, Qdansk stadionu


Tələsmədən işləməliyik - Qüdrət Həsənquliyev
Çingiz Qənizadə qazi seçicisini evində ziyarət edib
Cəhalət və dini ekstremizmə qarşı mübarizə gücləndirilməlidir- Qüdrət Həsənquliyev
İlyas Hüseynovun deputatlığa namizədliyi qeydə alındı
Zahir Əzəmət: "DSK-nı məscidə çevirən Dilşad Abbasova Prezidentə qarşı gedir"
Xəbər lenti
20/01/2020 [23:59]:
Çexiya Senatının sədri vəfat edib
20/01/2020 [22:26]:
Ərdoğan: "Hazırda Liviyaya yalnız hərbi məsləhətçiləri göndərmişik"
20/01/2020 [21:36]:
"Fitch" Azərbaycan üzrə reytinqi təsdiqləyib
20/01/2020 [20:50]:
Türkiyə telekanalında 20 Yanvar faciəsinə həsr olunmuş veriliş yayımlanıb
20/01/2020 [19:55]:
Biləsuvarda avtomobildən külli miqdarda narkotik aşkarlanıb
20/01/2020 [18:48]:
“Faciənin fotosu” sənədli filminin təqdimatı keçirilib
20/01/2020 [17:35]:
Kirayə mənzillərlə bağlı elektron müraciətlərin tarixi açıqlanıb
20/01/2020 [16:57]:
Fransa səfiri 20 Yanvar faciəsi ilə əlaqədar Azərbaycan xalqına başsağlığı verib
20/01/2020 [16:51]:
"Liviya hərbi komitəsinin yaxın günlərdə Cenevrədə iclası keçiriləcək"
20/01/2020 [15:23]:
Suriyada gedən döyüşlərdə təxminən 100 nəfər öldürülüb
20/01/2020 [14:48]:
Boris Conson: "Rusiyanın təhdidlərinin davam etdiyi müddətdə ikitərəfli münasibətlər normallaşa bilməz"
20/01/2020 [14:30]:
ABŞ səfiri 20 Yanvar qurbanlarının xatirəsini anıb
20/01/2020 [14:17]:
Quba sakinindən qanunsuz silah götürülüb
20/01/2020 [13:45]:
Hoteldə su borusu partlayıb - Ölənlər var
20/01/2020 [13:20]:
Beyləqanda yanğın olub
20/01/2020 [13:16]:
ABŞ konqresmenləri 20 Yanvar faciəsi ilə bağlı bəyanat yaydı
20/01/2020 [12:40]:
Qvardiola: "İstefaya göndərilməyincə heç yerə getməyəcəyəm"
20/01/2020 [12:17]:
Aeroport fəaliyyətini dayandırdı
20/01/2020 [12:01]:
İqbal Ağazadənin Gəncə Prospektində növbəti görüşü olub
20/01/2020 [11:50]:
Neftçi Bordinin köməkçisini də yola saldı
20/01/2020 [11:21]:
Almaniya XİN rəhbəri ABŞ-ın İran siyasətini tənqid edib
20/01/2020 [10:48]:
Beyrutda aksiya zamanı 220 nəfər xəsarət alıb
20/01/2020 [10:00]:
Suriyaya İordaniya və Livandan minə yaxın qaçqın qayıdıb
20/01/2020 [09:56]:
İlham Əliyev Şəhidlər xiyabanını ziyarət edib
20/01/2020 [09:22]:
Mehriban Əliyeva "Bütün şəhidlərimizə Allahdan rəhmət diləyirəm"
Bütün xəbərlər...
Həftənin ən çox oxunanları
İrəvanın iddiaları gülüş hədəfinə çevrildi - “Rusiya olmasaydı...”
Tbilisidə Azərbaycandakı Gürcü Dram Teatrının 40 illiyi qeyd olunub
“Səbail” klubu futbolçusu İgor Korotetski ilə yollarını ayırıb
Təbii fəlakət 57 nəfərin həyatına son qoyub
Latviyanın Azərbaycandakı səfiri AZPROMO-da olub
Dünyanın ən qədim şəkilli kitabı tapılıb
32 cinayətin üstü “isti izlər”lə açılıb
Saxta spirtli içkilər satan dəstə üzvləri saxlanılıb
Paşinyan mətbuatı qarabağlıların nəzarətindən çıxarmaq istəyir
Dövlət büdcəsinin gəlirlərinin proqnozlaşdırılması qaydası təsdiqlənib
İstiqlal.az-ın arxivi
"İstiqlal.az"
Xəbər Portalı
e-mail: istiqlal.mmc@gmail.com
Copyright©2013 "İstiqlal.az" MMC
Materiallardan istifadə zamanı
www.istiqlal.az saytına
istinad zəruridir
X

Bəyənin və "İstiqlal.az"-ı Facebook lovhənizdən izləyin